img1.jpg
37e Profwielerronde Oostvoorne 3 / 08 / 2017

Deelnemerslijsten

Deelnemerslijsten 2017:

OOSTVOORNE 3 AUGUSTUS 2017

 

Professionals
Start: 19.15 uur     80 km

 

 

Nr. Renner Ploeg Info
       
Dylan van Baarle Cannondale - Drapac Pro CT Tour de France
Lars Boom Team Lotto NL-Jumbo  
afgemeld    
Thomas Leezer Team Lotto NL-Jumbo Tour de France
Roy Curvers Team Sunweb Tour de France 
Ramon Sinkeldam Team Sunweb NK / Tour de France
Piotr Havik Team Katusha - Alpecin  
afgemeld    
afgemeld    
10  afgemeld    
11  Wesley Kreder Wanty Groupe Gobert  
12  Marco Minnaard Wanty Groupe Gobert  Tour de France
13  Jesper Asselman Roompot-Nederlandse Loterij  
14  Brian van Goethem Roompot-Nederlandse Loterij  
15  Andre Looij Roompot-Nederlandse Loterij  
16  Berden de Vries Roompot-Nederlandse Loterij  
17  Neil van der Ploeg  IsoWhey Sports SwissWelness Australië
18  Kevin Inkelaar Lotto-Soudal  
19  Dennis Bakker Delta Cycling Rotterdam  
20  Luuc Bugter Delta Cycling Rotterdam  
21  Jason van Dalen Delta Cycling Rotterdam  
22  Jordi Talen Delta Cycling Rotterdam  
23  Robin Löwik Vlasman Cycling Team  
24  Bas Ottevanger Vlasman Cycling Team  
25  Michael Vingerling Vlasman Cycling Team  
26  Gino Vierhouten Vlasman Cycling Team  
27  afgemeld    
28  afgemeld    
29  Stefan Kreder Metec TKH Cycling Team  
30  Jelle Nieuwpoort Metec TKH Cycling Team   
31  Bauke Mollema Trek-Segafredo  Tour de France
32  Marco Doets Baby Dump Cyclingteam  
33  Koos Jeroen Kers Baby Dump Cyclingteam  
34  Arvid de Kleijn Baby Dump Cyclingteam  
35  Merijn Korevaar Baby Dump Cyclingteam  
36  Remco te Brake Monkey Town Cycling Team  
37  Sven van Luijk Monkey town Cycling Team  
38  Jasper Ockeloen Moneky Town Cycling Team  
39  Ivar Slik Monkey town Cycling Team  

 

 

 

Sportklasse / Amateurs
Start: 13.15 uur       60 km

Nr. Renner Woonplaats
     
Pim Achterkamp Rotterdam
Marco Andeweg Hoogvliet
afgemeld -
Jeroen Bijnagte Rotterdam
Joost van den Blink s-Gravenzande
Stephan Borsboom Hellevoetsluis
Brian Burggraaf Velsen Noord
Emiel van Dijk Hellevoetsluis
afgemeld -
10  Christiaan Grootveld Heenvliet
11  Gerard van Haaften Dirksland
12  Martijn Harteloh Dordrecht
13  Jan Kees den Hartog  Zuidland 
14  afgemeld -
15  Douwe van der Hoeven Hoogvliet
16  Kevin Hulsker Nootdorp
17  Gerhard Joling Krimpen a/d IJssel
18  Henk de Jong Nieuwveen
19  afgemeld  
20  Wouter Jan Klerk Delft
21  afgemeld -
22  Marco Kuijvenhoven s-Gravenzande
23  Christian Kuikstra Heenvliet
24  afgemeld -
25  Marcel Makaloey Vlaardingen
26  Bram Mens Wateringen
27  Erik de Niet Den Haag
28  Leon Oosters Hellevoetsluis
29  afgemeld -
30  Eduard Reitsema Oostvoorne
31  afgemeld -
32  Jules Roskamp Zoetermeer
33  afgemeld -
34  Edward Sol Spijkenisse
35  afgemeld  
36  Kevin van der Velde Spijkenisse
37  afgemeld -
38  Barend Verhagen Woerden
39  Rick van Vliet Rotterdam
 40  Ronald de Waal Amstelveen

 

41  afgemeld  
42  Martijn de Putter Nederhemert
43  Danny Vrolijk Schipluiden
44  afgemeld -
45  Marco Duson Brielle
46  Jaco van Beusichem Hoek van Holland
47  Richard Bultema Winschoten
48  afgemeld -
49  Michel Francois Hekelingen
 50  Leon Hofman Bleiswijk
51  Jan Willem Kreuger Oldebroek
52  Marco van Leeuwen Hellevoetsluis
53  Max Mesman Den Haag
54  Erik Bergwerff Hellevoetsluis
55  Willem Kegge Rockanje
56  Edwin Vrauwdeunt 's-Gravenhage
57  Tom de Vreede Pijnacker
58  Aad de Geus Maassluis
59  Marco van Houten Brielle
60  Martin Luesing Hellevoetsluis
61  Erik Stolk Brielle

 


UCI-Vrouwen / Belofte-Vrouwen / Elite Club-Vrouwen

Start: 15.30 uur       65 km

 

 

Nr. Renner Woonplaats
     
afgemeld -
Ayustina Delia Priatna Bandung (Indonesië)
Claudia van Dijk Zuidland
Sharon Dommanschet Roosendaal
Daniëlle Eikelboom Groningen
Jessie Hodges Nieuw Zeeland
afgemeld  
Gina Hofland Krimpen aan de IJssel
Merel Hofman Bleiswijk
10  Ione Johnson Nieuw Zeeland
11  Claudia Jongerius Hoogerheide
12  Dèvon Kuijstermans Oudenbosch
13  Louisa Lobigs Brunswick (Australië)
14  Marenda Maghfirotika Surabaya (Indonesië)
15  afgemeld -
16  afgemeld -
17  Mary Maroon Verenigde Staten
18  Ayesha McGowan Verenigde Staten
19  Janine van der Meer Hellevoetsluis
20  Esther Meisels Verenigde Staten
21  Kimberly Nieuwerth Bergambacht
22  Melissa van der Peet Den Haag
23  Emelie Persson Zweden
24  afgemeld -
25  Delore Stougje Zuidland
26  Chanella Stougje Zuidland
27  Daniela Trčková Tsjechië
28  Rosa Törmänen Kuusamo (Finland)
29  afgemeld  
30  Demi Vollering Berkel en Rodenrijs
31  Angelique Wammes-Bouman Amersfoort
32  Maddy Ward Verenigde Staten
33  Kate Wightman Nieuw Zeeland
34  Marieke van Witzenburg Brielle
35  Henriëtte Woering Spijkenisse
36  Marjolein van 't Geloof Dirksland
37  Madeline Wright Australië
38  Erika Sosa Verenigde Staten
39  Nancy van der Burg Gouda
40  Esther van der Burg Nootdorp
41  Annemiek van Vleuten Wageningen
42  Verena Eberhardt Oostenrijk
 43  Claudia Koster Assendelft
44  Puck Moonen Liempde
45  Maaike Boogaard Zwaag
46  Liesbeth Zeeman Oudkarspel
47  Nina Kessler Velserbroek
48  Melissa van Neck  Amstelveen 
49  Tessa Dijksman  Velperbroek 
50  Eveline de Groot  Zoetermeer 
51  Sabrina Opstal  Rijnsburg 
52  Anouska Koster  De Westereen 
53  Esther van Veen  Uitgeest 
54  Irena Ossola  Santa Fe, New Mexico USA 
55  Sophie de Boer  Amsterdam 
56  Jessica Lane Northcote (Australië)
57  Ingeborg Bremmers Valkenswaard
58  Melanie Woering Hellevoetsluis

                                                                                                                                 

 


Klik op de volgende link voor de prominenten.
http://www.profrondeoostvoorne.com/prominentenkoers/deelnemers.html

Nieuws

Nieuwe Foto's 
Inmiddels staan er ook al veel foto's...
| Lees meer
Foto's 
De foto's van de Profwielerronde van ...
| Lees meer
Jules Deelder - prominent aanwezig bij de Prominentenkoers 
Jules Deelder, alom bekend om zijn ...
| Lees meer