Uitslagen uit de Historie van de Prominentenkoers

1995

Koppel koersen.

1e plaats Rien de Roon en Jan de Roon………….Ridero

2e plaats.Dries van Wijhe en Peter Gelderland…..Sea-Land

3e plaats Willie de Bosscher en Rob van Beek.….Bandenwacht.

 

1996

1e plaats Gert Jacobs en Jack Ploeg……………………Duinrand

2e plaats Eric Hulzebos en Peter Gelderland………….Sea-Land

3e plaats Roger de Vlaminck en Peter van Kempen…..Sulzer.

 

1997

1e plaats Eric Hulzebos en Jan de Roon………..Jabova

2e plaats Ruud Borst en Dick Stoorvogel………

3e plaats Arnold Stam                              ………De Duinrand

 

1998  : vanaf dit jaar wordt er achter de Derny gereden

1e plaats….de Duinrand…Arnold Stam……..Jos den Bakker

2e plaats….T Golfie……..Rien de Roon ……Joop Zijlaart

3e plaats………………….Jack Ploeg……….Bruno Walraven

 

1999

1e plaats…..v.d. Ent ………………Rintje Ritsma……Bruno Walraven

2e plaats….Asito………………….Eric Hulzebos……Dick Ras

3e plaats….Mainport Forwarding…Martin Hersman…Raymond Persijn

 

2000

1e plaats…..Asito………….Bart Brentjes………….Dick Ras

2e plaats….J.Smit…………Henk Lubberding……..Dick Verdoorn

3e plaats….Progam Invest…Peter de Vries………..Gerrit Mohlman

 

2001

1e plaats…Jenka…………….Steven Rooks…….Joop Zijlaart

2e plaats…Asito……………Eric Hulzebos…….Dick Ras

3e plaats…t-Golfie…………Arie Dijk…………

 

2002

1e plaats…..EMO…………………Ids Postma……..Dick Ras

2e plaats…..de Duinrand………….Leo van Vliet…..

3e plaats….France Limousin………Remco Noordermeer.

 

2003

1e plaats…..AIL…………………..Jochum Uytenhage….Raymond Persijn

2e plaats…..EMO…………………Rintje Ritsma………..Dick Ras

3e.plaats…..Willems………………Olaf Prins…………….Jan Bergman.

 

2004

1e plaats…..EMO…………………Gerard van Velde……Dick Ras

2e plaats….Peijnemann……………Steven Rooks……….Jan Omen

3e plaats…..Asito………………….Andre Vreugdenhil….Dick de Haas

 

2005

1e plaats….Geeve bouw………………….Theo Bos…..Bruno Walraven

2e plaats….Snoeck services………………Leo van de Velde…Jaco Ruis

3eplaats…..Lowland International………..Jan van der Velden…Eddy Mertens

 

2006

1e plaats……Thermoheat………….Bart Voskamp……….Raymond Persijn (B)

2e plaats……Farm Frites…………..Marco van Leeuwen…Dick Verdoorn

3e plaats…… France Limousin……Steven Rooks……….Alain Gaudillat (Fr.)

 

2007

1e plaats…….Thermoheat………….John Talen……………Dick Ras

2e plaats……..Asito………………..Erik Hulzebosch………Dick Verdoorn

3e plaats…… Geuzenstaete…………Ed de Knegt…………. Jan Omen

 

2008

1e plaats….EMO……………………Rintje Ritsma…………Cees Stam

2e plaats…..TCC …………………..Johan Museeuw……..Andre de Raet

3eplaats…..HBD…………………..Johan laCroix…………Jan Bergman

 

2009 

1e plaats…..Herman Braun……….Maarten den Bakker – Dick Ras

2e plaats ….Matrix………………..Gerrit Solleveld – Andre de Raet

3e plaats….Abird…………………Ab Noordermeer – Gerard Buying

 

2010 

1e plaats …Lindenberg adv……….Ludo Dierckxsens…..Andre de Raet

2e plaats….Roodhart……………..Bart vd Wagt……….Gerard Mohlman

3e plaats….WBT…………………Nico Mattan………..Raymond Persijn

 

2011

1eplaats…Geeve bouw……………Steven Rooks………Dick de Haas…

2e plaats…France Limousine……..Stephan Borsboom….Gerard Buijing

3e plaats   RST……………………Willem Varenkamp…Alain Gaudillat

 

2012

1e plaats….Osseweier……………..Steven de Jong………..Peter Mohlman

2e plaats…Abird……………………Nico Mattan…………Benny Hoefs

3e plaats…Delta heat………………Inez Klok…………….Walter Huijbrechts

 

2013

1e plaats….M Restart …………………….Gert Jacobs…………….Gerard Buijng

2e plaats..  Argos…………………………Eduard Reitsema……..Fred Buitenhuis

3e plaats….Natural High……………Stefan Borsboom…… ….Marcel Omloop

 

2014

1e plaats Herman Braun…………..Erik Breukink……………Dick Ras

2e plaats………Leon van Bon…….ABIRD……… Raymond Persijn

3e plaats………Jan de Roon …………..Farm frites……..Gerard Mohlman

 

2015

1e plaats ….BP…………………..Koos Moerenhout…..Ron Zijlaart

2e plaats……Ouwehoer/………Kenny van Hummel………………..Michel Vaarten

3e plaats ……du Buf……………..Martin Sjoukes………….duPont

 

2016

1e plaats Lindenbergh………Richard Groenendaal…..Dik Ras

2e plaats  Roodhart ……   Erik Breukink…..               Ron Zijlaart

3e plaats   Peinemann      Vincent van Oudheusden.. Rien van Hooidonk

 

2017

1e plaats Geeve Ovenbouw….Leon van Bon….Gerard Buijing

2e plaats J Smit bulldozers….Koos Moerenhout…..Ron Zijlaart

3e plaats  Abird……………Jan de Roon………….Gerard Mohlman